СПІКЕРИ

Воєводін Володимир Васильович

Кандидат сільськогосподарських наук, експерт компанії Сингента

Екс – голова Державного комітету України по земельним ресурсам
В 1987 році закінчив Уманський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Плодоовочівництво та виноградарство». Кандидат сільськогосподарських наук.
1981 - 1987 рр. – різноробочий цукрового комбінату ім. Петровського на Кіровоградщині, слухач підготовчого відділення, студент Уманського сільськогосподарського інституту.
1989-1992 рр. – аспірант Українського науково-дослідницького інституту садівництва(Київ)
1992-1995 рр. – асистент, в.о. доцента Уманського сільськогосподарського інституту.
1995-1997 рр. – начальник управління науки та навчальних закладів Держсадвинпрому України (Київ).
1997-2000 рр. - начальник управління внутрішньо - економічних зв’язків, науки, юридичної та кадрової роботи комітету Укрсадвинпром.
2000-2007 рр. – заступник голови Українського державного концерну садівництва, виноградарства та виноробної промисловості.
Січень – Лютий 2008 року – голова Державного агентства земельних ресурсів України.
Лютий – Грудень 2008 року – голова Державного комітету України по земельним ресурсам.
Заслуги. Державний службовець 3-го рангу. Має нагороду «Знак пошани» Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Рубен Ларсон (Ruben Larsson)

Засновник компанії OctoFrost AB.

Рубен має 31 рік досвіду в шокового заморожування, розробці обладнання для шокової заморозки, а також продажах заморожених овочів і фруктів.
Ефективна аеродинаміка і унікальна технологія OctoFrost ™ забезпечує енергоефективність на підприємстві.
Заморожені продукти зберігають свою природну форму, запах, колір та об'єм.
1989-1992 рр. – аспірант Українського науково-дослідницького інституту садівництва(Київ)
Зовнішній вигляд продукту вищої якісті і низьким зневодненням сприяють високому прибутку.
Програма майстер-класу:
1. Що таке IQF та чому? Зручність, Економіка, Якість
2. Ринок та Тенденції ринка: Економічні потужні групи у всьому світі вимагають високої якості заморожених продуктів. Європа: Picard, BoFrost, Iceland. Середній клас: Китай, Індія
3. Методи заморозки: Історія. Конвеєрна заморозка (BeltFreezer); Напівфлюїдизаційний конвеєр (SemiFluidizedBelt); Кріогенна заморозка (CryogenicFreezing )
4. IQF Шокова заморозка - як і чому? Етапи проекту; Розміри морозильної камери; Монтаж - час та легкість; Можливість переміщення
5. Вартість використання: Споживання електроенергії; Споживання води; Витрата повітря; участь людини потрібна
6. Продуктивність: Зовнішній вигляд продукту, форма, запах, колір та об'єм
7. Безпека харчових продуктів: Критерії проектування
8. Програма трейдера: Як це працює і яка користь?

Тадеуш Кусібаб

Польський експерт, керівник розсадника PLANTIN

В Польщі добре розвинута індустрія вирощування посадкового матеріалу. Зокрема, там знаходиться один з найпотужніших у Європі виробників саджанців – розсадник Тадеуша Кусібаба, який має власну лабораторію мікроклонального розмноження і щороку продає кількасот тисяч саджанців.
З 1986 року Тадеуш Кусібаб займаєтьсямікророзмноженням вересових рослин: рододендронів, азалій, кальмії, різних видів і сортів лохини. Крім того розмноженням: камчатської ягоди (жимолості синьої), крупноплідної ожини, малини, ожиномалини Тайбері і ірги.
У 1981 році Тадеуш Кусібаб закінчив Краківський аграрний університет за спеціальністю «Генетика та селекція». В цьому ж роцізаснував «Садівниче господарство Тадеуш Кусібаб», яке спеціалізується на мікроклональному розмноженні ягідних та декоративних рослин.
З 01.02.2018 року «Садівниче господарство Тадеуш Кусібаб» змінило свою назву на «Plantin».Розсадник пропонує тільки молоді рослини для подальшого вирощування в розплідниках і на плантаціях - в розсадних касетах (мультіплатах), а також горщиках «p9». Тадеуш Кусібабпіддає посадковий матеріал тестуванню на присутність хвороботворних мікроорганізмів (віруси, фітоплазми), щоб розмножені його господарством саджанці були найвищої якості, а фермери мали впевненість, що куплений в цьому господарстві матеріал вільний від хвороб.
Тадеуш Кусібаб має доволі багато запатентованих і захищених сортів рослин, які продаються згідно з двосторонніми угодами з селекціонерами, визначаючи умови їх розмноження та поширення.

Лешек Б. Орликовський

Лешек Б.Орліковський народився у 1944 році у селі Кіяни в окрузі Ленчна на сході Польщі. Закінчив початкову школу в селі Спічин у 1958 році, а в 1963 році – технікум садівництва в Кіянах.
В 1968 році отримав ступінь магістра в Університеті Природничих Наук у м. Люблін. Цього ж року розпочав свою наукову роботу, а в 1976 році захистив докторську дисертацію.
Протягом 30 років працював в Інституті садівництва у місті Скерневіце. У цьому ж Інституті в 1981 році він захистив кандидатську дисертацію та отримав ступінь доктора наук.
В 1989 році отримав ступінь професора. З 1985 до 2015 року був завідувачем Інституту збереження декоративних рослин. В 1985 – 1990 роках був заступником директора Інституту збереження декоративних рослин. Його наукові досягнення – близько 200 наукових публікацій, 1000 науково – популярних статей та 20 книжок.
Був Головою «Спілки Біологічного захисту рослин» та«Польського фітопатологічного товариства».
Протягом трьох каденцій був секретарем Комітету із захисту рослин Польської Академії Наук.
За досягнення в науковій та суспільній діяльності пан Орліковський отримав державну нагороду Польщі «Золотий Хрест» та «Срібний Хрест».

Франко Зенті

Франко Зенті народився у 1968 році в Італії. В 1987 році отримав освіту в Аграрному технічному інституті (Інститут сільськогосподарського технічного обслуговування) у Вероні за спеціальністю експерт з сільського господарства.
Пан Ф. Зенті володіє 5 мовами - італійською, англійською, болгарською, російською, китайською.
З 1987 року Франко Зенті є власником аграрного підприємства AziendaAgricolaZentiFranco(Верона), яке спеціалізується на виробництві полуниці.
У 1990 році працював технічним асистентом в компанії «EnaipVerona».
Протягом 1991 – 1993 років обіймав посаду технічного асистента в компанії «CooperativeAcliRaldon (VR)», яка займалась наданням послуг та технічних засобів (добрива, пестициди) для виробників.
З 1993 року по 1996 рік був технічним асистентомз питань управління вирощування полуниці в компанії «VerdeEuropa».
Протягом наступних трьох років приймав участь в експериментальному співробітництві за програмою « Генетична полуниця» у компанії «PomologyVeronaprovince (ICFVerona)», метою якого було – створити новий сорт для вирощування осінньої полуниці.
З 2000 року по 2006 рік працював технічним менеджером з питань вирощування ягід полуниці та був відповідальним за технічний та економічний менеджмент в компанії «ApoScaligera».
З 2006 року є технічним консультантом з питань вивчення, планування та початку експериментального проекту з вирощування полуниці в районі Лессінія у співпраці з «ApoScaligera».

Ян Вутер Ван Ек

Представник компанії FreshForward

Ян Вутер ван Ек - менеджер з ліцензування та інтелектуальної власності, спостерігає за правами на інтелектуальну власність, ліцензуванням та контрактами, та є свого роду зв’язком між комерційними та адміністративними відділами.
В 1988 році після закінчення Університету прикладних наук у м.Вагеніген, Нідерланди, працював в кількох дослідницьких проектах, що сфокусовані на розвитку нових об'єктивних вимірювань характеристик рослин (колір та форма), які використовуються в технічних інструкціях Міжнародного союзу з охорони нових сортів рослин для визначення відмінностей між сортами рослин. Таким чином він отримав досвід у справах селекціонерів, розведення, ліцензування та маркетингу.
Компанія FreshForward є одним з північноєвропейських експертів в сфері селекціонування фруктів, з особливою увагою до полуниці.
Компанія FreshForward є ексклюзивним партнером Вагенінгського науково-дослідницького університету з питань маркетингу та ліцензійного адміністрування програми з селекціонування яблук.

Ірина Кухтіна

Президент Асоціації «Ягідництво України»

В 2009 році закінчила SteinbeisUniversity Berlin, Global MBA.Має 10 років досвіду на керівних посадах міжнародних компаній.
У 2007-2009 роках обіймала посаду начальника відділу закупівель «Procter&GambleManufacturing».
Протягом 2009-2011 рр. — менеджер із закупівель інгредієнтів і сервісів «Danone» в Україні.
У 2011-2014 рр. — Регіональний менеджер із закупівель фруктів групи «Danone»(Центральна Європа та СНД)
Протягом 2014-2016 рр. — Директор із закупівель «Danone» в Україні.
З травня 2017 року керує новоствореною галузевою Асоціацією «Ягідництво України», яка об’єднує всіх гравців плодово – ягідного ринку.

Марина Сидоренко

Керівник проекту: «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі - ініціатива EU4Business». Представник InternationalTradeCentreUkraine (ITC) - спільної агенції технічного співробітництва ВТО та ООН.

Марина Сидоренко фахівець в області економіки, експерт з економічних питань з багаторічним досвідом.З 2015 року Керівник Проекту Міжнародного Торгового Центру (МТЦ).
Метою одного з проектів МТЦ в Україні та Асоціації «Ягідництво України»є допомога малим і середнім підприємствам інтегруватись у національні та глобальні ланцюжки створення доданої вартості й відкрити доступ до нових ринків: як внутрішніх, так і зовнішніх, з фокусом на ринки ЄС.
Марина Сидоренко разом з Асоціацією «Ягідництво України» проводить консультації, семінари, тренінги для підприємств, готує їх до участі у міжнародних виставках та допомагає у сертифікації процесу виробництва за міжнародними стандартами.
Ще один важливий напрямок діяльності проекту МТЦ, який впроваджує Керівник Проекту Марина Сидоренко– підготовка підприємств до виходу на міжнародні ринки через формування експортної стратегії. Консультанти МТЦ працюють із пілотними підприємствами, надаючи індивідуальні консультації щодо особливостей експорту різних товарів у різні країни, а також допомагають сформувати у підприємців цілісне і, головне, реальне уявлення щодо специфіки виходу на нові ринки та конкурентоспроможності готової продукції.


Перепелиця Євген Леонідович

Менеджер з експорту «Eco-Snack» (Bob-Snail)

В 2009 році закінчив Національний Авіаційний Університет.
З 2018 року – менеджер з експорту «Eco-Snack» (Bob-Snail).
2014-2018 – регіональний менеджер с експорту «Roshen».
2013-2014 – менеджер з розвитку бізнесу (HoReCa) «Nemiroff».
2011-2012 – менеджер з маркетингу каналу(on-tradechanel) «Carlsberg Group».
2009-2011 – менеджер з маркетингу (HoReCa) «Nemiroff».
2008-2009 – менеджер з національних та локальних рекламних акцій «Coca-Cola».

Ворожбит Роман

Офіційний представник компанії «Haygrove» в Україні

У 1999 році Роман Ворожбит закінчив навчання у Вищому професійному училищі № 4 за спеціальністю «Столяр верстатник».
Протягом наступних чотирьох років навчався в Тернопільському Державному Педагогічному Університеті ім.В. Гнатюказа спеціальністю «Викладач трудового навчання». 2005-2007 роках працював торговим представником в компанії «SAV Service».
Протягом 2007-2008 років в компанії ТОВ«УкрАгроЛіз» менеджером з регіонального розвитку займався збутом сільськогосподарської, ґрунтооброблювальної техніки, комбайнів для збирання буряків.
У 2009-2011 роках обіймав посаду директора магазину «IKEAМанія».
З 2011 по 2013 рік працював начальником столярного виробництвана підприємстві «Вікторія М».
З 2013 року та по сьогоднішній день працює в компанії «Haygrove».
З 2016р. є офіційним представником компанії «Haygrove» в Україні.

Богдан Татарчук

Заступник директора ГС «Укрсадвинпром»

Займається організацією господарських процесів виробничого підприємства та його структурних підрозділів.
На професіональному рівні володіє законодавством у сфері держмайна, земельними та трудовими відносинами.
Володіє знаннями, підкріпленими практикою в сфері реорганізації та ліквідації підприємств будь-яких форм власності, а також розробкою покрокових інструкцій в стадії ліквідації, реорганізації, банкрутства.
Має досвід з оптимізації структури управління виробничих підприємств, побудови бізнес – процесів.
Досвід роботи:
• З 2004 року по 2008 рік працював провідним спеціалістом управління державним майном в Міністерстві аграрної політики та продовольства України.
• З 2009 року по листопад 2011 року працював начальником відділу майнових та трудових відносин у державному концерні "Укрспирт".
• З грудня 2013 року до жовтня 2014 року виконував обов’язки голови концерну «Укрспирт».
• З лютого 2012 року до жовтня 2016 року обіймав посаду начальника управління майнових відносин та реорганізації на державному концерні «Укрспирт».
• З 2017 року обіймає посаду заступника директора ГС «Укрсадвинпром».
Освіта
Протягом 5 років (2000 – 2005) навчався у Уманському національному університеті садівництва. Отримав ступінь спеціаліста за спеціальністю «Менеджмент ВЕД».
У 2006 році отримав ступінь магістра управління за спеціальністю «Управління міжнародним бізнесом» в Міжрегіональній академії управління персоналом.

Олександр Сухнацький

Засновник, та директор спеціалізованої рекрутингової компанії AgriPersonnel

Галузь спеціалізації: рекрутинг (фінансовий сектор, аграрний сектор), підбір персоналу за кордоном, організаційне консультування.

Консультант з 14-річним досвідом у сфері підбору керівників та розвитку рекрутингового бізнесу.

З 2004 року працював Директором по роботі з Партнерами в компаніях «ФінПерсонал», «LindmonExecutiveSearch».

З 2010 року реалізовує проекти по залученню ефективних керівників для аграрних підприємств та дослідженню ринку заробітних плат.

Сертифікований тренер.

Іван Гречківський

СЕО, ТОВ «Фемілі Гарден»

ТОВ «Фемілі Гарден» засновано у 2016 році як проект, який 100% орієнтований на експорт. У 2017 році було закладено першу плантацію площею 50 га (5 га малини, 2 га жимолості, решта площі – лохина). У 2018 році було здійснено посадку ще 100 га лохини, збільшивши загальну площу плантації до 155 га. З 2018 року продукція ТОВ «Фемілі Гарден» має сертифікат Органік Стандарт. Також у 2018 році була успішно пройдена сертифікація за стандартом Global G.A.P.
ОСВІТА
• У 2010 році отримав ступінь бакалавра за спеціальністю: «Міжнародні відносини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин.
• У 2012 році здобув ступінь магістра міжнародного права, перекладача з англійської мови за спеціалізацією «Міжнародне приватне право» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин.
• У 2014 році отримав ступінь магістра права в University of Law, Лондон, Великобританія.
• У 2016 році закінчив IE Business School в Мадриді і отримав ступінь магістра бізнес адміністрування (MBA).
Володіє чотирьома мовами: англійською, українською, німецькою, російською.

Нагорнюк Юрій

CEO, ТОВ «ІНТЕЛЕКТ-КЕЙС»

co-founderАгрокраїна (маркетплейс)

Має 18 років досвіду з автоматизації бізнес-процесів в сільському господарстві, з консалтингу по управлінському обліку та аналітиці (BI)
Учасник проекту Українська продовольча долина (UkrainianFoodValley)
Протягом2017-2018 рр. – керівник управлінського обліку ТОВ «АГРО-ОРГАНІК»(виробництво), ТОВ «АГРО-ФРОСТ»(заморозка).
У 2016-2017рр. – впровадження систем 1С ERP 2 та «Мобільний Агроном» в СК Промінь (10тис.га).
Протягом 2015 р. – PM в Вінницька аграрна-промиcлова група (50 тис га).
У 2014 р. – PM в Агрохолдинг Мрія (300тис.га).
Протягом 2012-2013 - PM по бюджетуванню Холдинг Остхем.
Протягом 2008-2011 рр. - PM в Український аграрний холдинг (30тис .га).
Протягом 2000-2007рр. - автоматизація цукрових заводів.
В 2000р. закінчив Львівський національний університет ім. І.Франка за спеціальністью інформатика.

Євген Харлан

засновник Ягідного господарства «Нікдарія» (ТМ «iBerry»),

яке розпочало свою діяльність в 2015 році.
За освітою Євген Харлан економіст – міжнародник, дипломат і перекладач з французької мови.
По завершенні навчання займався видавничим бізнесом. Протягом наступних 10 років працював в банківській сфері. Захистив кандидатську роботу з продовольчої безпеки, на даний момент пише диплом для захисту на ступінь MBA.
У 2015 році Євген вирішив розпочати власну справу. Було багато варіантів, але Євген хотів щоб бізнес мав виробничий напрямок і мав експортний потенціал. Саме так і з’явилась компанія «Нікдарія».
Компанія «Нікдарія» керує ягідним проектом, розміри якого сягають 100 га в Радомишльському районі Житомирської області.
На підприємстві інтенсивно використовуються новітні технології. З допомогою спеціальних програм на телефоні, планшеті або ноутбуці Євген може повністю керувати системою поливу, отримувати статистику виробництва, контролювати помилки системи та оперативно отримувати інформацію про збої в роботі обладнання.
Компанія «AgriLab» створила для підприємства інтерактивні карти, завдяки яким аналіз ґрунту власник бачить у прив’язці до GoogleMaps з усіма координатами. Облік трудових ресурсів також повністю автоматизований та контролюється автоматизовано.
Вся техніка, трактори, машини обладнані GPS-датчиками, які ведуть онлайн контроль пересувань та архівування історії даних. Тобто всі основні процеси на підприємстві автоматизовані.

Володимир Полтавський

Керівник проектів «ДОНАТОР агро», ТОВ

Освіта: вища технічна.
Досвід: 6 річний досвід управління проектами крапельного зрошення в Україні та за кордоном, загальний 12 річний досвід реалізації інженерних проектів різного рівня складності та спрямування в якості керівника проектів:
2018 – «ДОНАТОР агро» ТОВ - Керівник проектів;
2013 – 2018 – «НЕТАФІМ Україна» - Керівник технічного відділу, керівник проектів;
2006 – 2013 – ПП «ПОЛМАНН» - Керівник інженерних та будівельних проектів.
2010-2011 - ПрАТ «КАУ» - Керівник інженерних та будівельних проектів.
Володіє українською, російською та англійською мовами.


Ерман Ероглу

Директор з виробництва компанії «Адана 3»

Пан Ерман відповідальний за управління виробництвом, операції з купівлі та продажу, фінанси та адміністрування. Ерман Ероглу отримав ступінь бакалавра в НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Після закінчення університету отримав досвід роботи в українських компаніях.
ТОВ «Адана 3» - українське підприємство, засноване досвідченими американськими та турецькими виробниками посадкового матеріалу та ягід. Компанія є виробником сертифікованого посадкового матеріалу суниці, а також ягід суниці, ожини та чорниці високорослої.
Якості посадкового матеріалу довіряють такі компанії як : «Аграна Фрут Лука», «Декоплант»,«Агро Фрутіка Бишків», «Кліома Сервіс»,«Флора»,«Арктика»,«Фруктіка».
ТОВ «Адана-3» постачає ягоди на оптові ринки України. Тісно співпрацює з ТОВ «Аграна Фрут Україна», ГК «Верес», ТОВ «Смілянська Хлодня» та мережами супермаркетів «Silpo», «Molli» та «Делікат» в м. Черкаси.
ТОВ «Адана-3» має власні плантації: 50 га - ягоди (суниця, ожина, чорниця високоросла), 10 га - розсада суниці.


Андрій Олексюк

Як отримувати актуальну інформацію про зібраний урожай?
Як зменшити вплив «людського фактору» на процеси збору та зберігання врожаю?
Чи реально враховувати погодні умови при зважуванні продукції?
Як оптимізувати всі процеси виробництва?
Ці та інші нагальні питання автоматизації та оптимізації процесів садово-ягідного виробництва розгляне в своїй доповіді: «Agrotracer–система автоматизації процесів садового, ягідного господарства, переробного комплексу. Забезпечення простежуваності продукції» Андрій Олексюк.
Андрій Олексюк у 2005 році закінчив фізико-математичний факультет у Тернопільському національному педагогічному університеті за спеціальністю«Математика та інформатика». Має 13 років досвіду роботи на ринку впровадження ділового програмного забезпечення.
Протягом трьох років після закінчення університету (2005-2008рр.) працював керівником ІТ відділу вТОВ «Джерман Авто-Тернопіль».
З 2008 року до жовтня 2017 року обіймав посаду керівника відділу продажу, керівника відділу маркетингу (за сумісництвом) в ТОВ «Волошин».

Надає консультації з:
- з впровадження управлінських рішень;
- управління проектами;
- розробки та впровадження систем бюджетування.

Підпишись на розсилку матеріалів
конференції та почувай себе
впевнено!
Відправити