З аеропорту Бориспіль вперше відправили в ОАЕ лохину під українською торговою маркою

З аеропорту Бориспіль минулого тижня була відправлена ​​партія лохини в Об’єднані Арабські Емірати. Як пише Центр транспортних стратегій (ЦТС), обсяг партії склав 140 кг. Доставку повітряним шляхом виконала авіакомпанія flydubai.

“Ця авіакомпанія була обрана тільки тому, що на потрібну нам дату у МАУ не було місця на борту. Це була тестова відправка. За нашою інформацією, в цьому році зростає географія поставок української ягоди, але не обсяг цих поставок. За прогнозами, в наступному сезоні обсяги повинні відчутно збільшитись”, – розповіли в коментарі ЦТС в компанії Formag Forwarding, що забезпечила транспортний супровід вантажу.

Також в компанії заявили: “Наскільки нам відомо, це не перша відправка ягоди українського виробництва, але перша під українською торговою маркою. До цього ягода відправлялася як Private Label”.

 

У червні ЦТС писав, що з аеропорту Бориспіль вперше відправили комерційну партію української черешні в Гонконг. Перша партія була відправлена ​​літаком авіакомпанії Turkish Cargo – вантажного підрозділу Turkish Airlines.

 

Нагадаємо, що Артем Мороз, керівник проекту з перевезення швидкопсувних вантажів у Formag Forwarding вже 17 жовтня виступить на Другій міжнародній конференції «Berry Drive» та більш докладно розкаже про особливості авіаційних перевезень фруктів та ягід.  Щоб подати заявку на участь, необхідно заповнити реєстраційну форму. Зверніть увагу, що при реєстрації до 1 жовтня діють пільгові умови участі.