Уроки міжнародних виставок Anuga, SIAL, Fruit Logistica та BioFach від Ірини Кухтіної

Програма Другої міжнародної конференції «Berry Drive – 2019» активно формується, і ми починаємо знайомити Вас зі спектрами події.

Ірина Кухтіна, президент Асоціації «Ягідництво та кооперація», під час свого виступу зробить акцент на уроках міжнародних виставок 2018/2019: Anuga, SIAL, Fruit Logistica, BioFach.

«Перш ніж прийняти рішення брати участь в міжнародних заходах, особливо у виставках, необхідно розуміти, з якою метою ви туди їдете, а також чітко усвідомлювати, що до таких подій необхідно готуватися заздалегідь! В іншому разі такі поїздку пройдуть даремно, з мінімальними результатами», – підкреслює Ірині Кухтна.

Більш детально про висновки з минулих заходів, а також про те, як саме варто готуватися до участі в міжнародних виставках Ірина Кухтіна розкаже вже 17 жовтня в рамках Другої міжнародної конференції «Berry Drive – 2019».

На сьогодні «Berry Drive -2019» це, без перебільшення, єдиний захід в Україні та інших європейських країнах, метою якого є удосконалення ефективності ведення ягідного бізнесу. Подія відбудеться в конференц-залі готелю Ramada Encore (Київ, Столичне шосе, 103 ).

Докладніше про захід можна дізнатися на офіційному сайті конференції. Звертаємо Вашу увагу, що до 1 жовтня діють пільгові умови участі. Щоб подати заявку, необхідно заповнити реєстраційну форму.

З питань участі в конференції та консультаційному центрі, а також партнерства і спонсорства звертайтесь, будь ласка за телефонами (067) 476-37-42, (067) 266-15-73 або ж пишіть на info@uaberries.com.ua

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ СПОНСОРІВ ТА ПАРТНЕРІВ!