Пільговий період реєстрації на конференцію «Berry Drive-2019» завершується вже 1 жовтня!

Пільговий період реєстрації в Другій національній конференції «Berry Drive-2019» триватиме ще лише тиждень і завершиться вже 1 жовтня. Про це повідомляють організатори події – Асоціація «Ягідництво України».

Таким чином при подачі заявки до 1 жовтня участь в заході для одного делегата коштуватиме 2000 грн, а вже після цієї дати вартість участі в конференції складатиме 2500 грн. Тож у Вас ще є шанс долучитися до провідної події з управління та ефективного ведення бізнесу на більш вигідних умовах! Для цього необхідно подати заявку, заповнивши форму реєстрації.

Звертаємо Вашу увагу, що для членів Асоціації «Ягідництво України» діють постійні знижки на участь в розмірі 15% та 25%.

Нагадаємо, на сьогодні «Berry Drive -2019» це, без перебільшення, єдиний захід в Україні та інших європейських країнах, метою якого є удосконалення ефективності ведення ягідного бізнесу.

Подія відбудеться 17 жовтня в конференц-залі готелю Ramada Encore (Київ, Столичне шосе, 103).

Програма заходу постійно оновлюватиметься на офіційному сайті конференції. Крім того, вже доступна інформація про спікерів події, які, до речі, є справжніми метрами своєї справи та добре відомі широкому загалу.

З питань участі в конференції та консультаційному центрі, а також партнерства і спонсорства звертайтесь, будь ласка за телефонами (067) 476-37-42, (067) 266-15-73 або ж пишіть на info@uaberries.com.ua